Hizmetler

Ojovent bir hizmete ihtiyacınız olduğunda size önce referanslarını sunar, ardından talep ettiğiniz hizmet için bir demo oluşturur ve sonrasında isteğinizi hazırlamaya başlar.
Kurumsal

Kurumsal İhtiyaçlarınız

Ojovent, kurumsal isteklerinizde geniş bir yelpazede hizmetinizdedir. Kurumsal websitesi, logo, kartvizit, antetli kağıt vb. kurumsal tasarımlarınız için yanınızdayız.

E-Ticaret

İnternet Üzerinden Satış Yapın

Ölçeklenebilir, hacminize uygun, yönetimi çok kolay ve isteklerinize cevap veren e-ticaret siteleri yaratıyoruz. Ojovent size seçeneklerini sunarken bütçenizi de ön planda bulundurur. Örneğin hobi olarak başlayacağınız bir e-ticaret girişiminde size özel yazılım önermez bunun yerine hazır olarak kullanılabilecek yazılımlar önerir.

Mobil Uygulama

Aklınızdaki Uygulamayı Hayata Geçirin

Ojovent size katalog uygulamasından, grafik işlemeli plaka tanıma sistemine kadar geniş yelpazede ios, android ve windows tabanlı uygulama hizmetini referanslarıyla sunar. Bunun yanı sıra sitenizi kolaylıkla mobil uygulamalara dönüştürür.

Tasarım

Siz Düşünün Biz Tasarlayalım

Websitesi, logo, kartvizit, antetli kağıt, broşür gibi tasarım ihtiyacınız olan alanlarda Ojovent yanınızda.

Reklam

İşinizi Geniş Mecralarda Duyurun

Yılların birikimiyle, Google, Facebook, Instagram, Twitter gibi mecralarda reklamlarınızı yayımlamanın yanı sıra anlaşmalı olduğumuz sektörün öncü reklam servisleriyle de sesinizi duyuruyoruz.

Yazılım

Fikrinizi Yaratalım

Yazılım sektöründe yılların tecrübesiyle, işinize uygun tamamen size özel yazılımlar yaratıyoruz. Basit bir hesap makinasından devasa bir Hukuk Yazılımına kadar Ojoventin referansları doludur.